4. Adalet MYO Sempozyumu ve 10. F Klavye Yarışı

Akdeniz Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Adalet Meslek Yüksekokulları Sempozyumu ve 10. Ulusal Klavye Yarışmasında, KlavyeKafası ekibi olarak sunumlar ve jüri üyeliği yaptık.

“Adalet Meslek Yüksekokullarının: Kuruluş Amaçları, Beklentiler, Uygulamada Karşılaşılan Problemler ve Çözüm Önerileri” konulu sempozyum ve 10. Ulusal Klâvye Yarışması düzenlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nun davetlisi olarak bu etkinliğe katılan Emrah Kuyumcu; “Yeni Nesil için F Klâvye”, Sevilay Gündoğdu; “Neden F Klâvye ve Intersteno Uluslararası Bilgi ve İletişim Federasyonu”, Ümit Serbest; “On Parmakla Bakmadan Yazma Metodu ve Öğrenme Sürecini Kolaylaştıracak Yöntemler” konularında birer bildiri hazırlayarak sunumlar yaptık.

Ayrıca sempozyum dahilinde düzenlenen Adalet Meslek Yüksekokulları 10. Klâvye Yarışması düzenlenmiştir. Intersteno prensipleri dahilinde yarışmanın altyapısı ve organizasyonu Klavye Kafası ekibi tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve yarışın jüri üyeliği de yapılmıştır.

Kaynak: http://www.interstenoturk.org/2017/05/4-adalet-myo-sempozyumu-ve-10-f-klavye-yarisi/

Bir Cevap Yazın

yukarı çık