Logitech Kablosuz Mekanik Tuşlu Oyuncu Klavyesi G613’ü Tanıttı

Logitech G, yüksek performanslı kablosuz iki yeni ürünün piyasaya çıktığını duyurdu. Logitech G613 kablosuz klavye ve G603 kablosuz fare, Logitech G’nin yeni gelişmiş optik algılayıcı ve gelişmiş “Lightspeed” kablosuz teknolojisini kullanıyor.

Logitech G613 “Lightspeed” kablosuz mekanik oyun klavyesi ile, mekanik anahtarların performansını ve kablosuz oyun oynamanın özgürlüğünü isteyen oyuncular için tasarlanmış yüksek performanslı kablosuz bir klavye sunuyor. Ek olarak, Logitech G, masaüstünüz için yüksek kaliteli bir mouse pad olan Logitech G840 XL Oyun Mouse Pad’ini de tanıttı. Üç ürün birlikte kullanıldığında, sonuç yeni nesil kablosuz masaüstü oyun üssü kurmak.Logitech G.’nin genel başkan yardımcısı ve genel müdür yardımcısı Ujesh Desai, “Lightspeed” ve “Powerplay” teknolojisi ile hayallerini gerçeğe dönüştürdüklerini iletti.Yüksek Performanslı Kablosuz Mekanik Klavye

Kablosuz bir dünya için tasarlanan Logitech G613, 1ms raporlama hızı ve çoklu cihaz bağlantısı için Bluetooth Lightspeed kablosuz teknolojiye sahip. İki adet AA pille 18 aya kadar kullanılabiliyor. Logitech G613 ayrıca programlanabilir altı makro tuş kombinasyonuna sahip. Ayrıca Logitech G’nin seçkin Romer-G mekanik anahtarları, kullanıcılarına inanılmaz bir dayanıklılık, his ve performans sunuyor. Romer-G anahtarları sayesinde 1.5 mm’lik bir mesafede harekete geçiyor. 45 gr’lık harekete geçirme ile birleşen Romer-G anahtarı, anlık tepki veriyor ve uzun süren kullanımlarda yorulmayı en aza indirmeye yardımcı oluyor.

Logitech G613 Kablosuz Mekanik Klavyenin, Eylül ayından itibaren 149.99 $ perakende fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak: http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g613-wireless-mechanical-gaming-keyboard#featuresAnchor

Bir Cevap Yazın

yukarı çık