Klavyeli Tablet Reeder M10 Plus

Bilişim ve aksesuar ürünleriyle Türkiye’deki teknoloji pazarının önemli markalarından olan Reeder, büyük ekranlı yeni klavyeli tablet modeli M10 Plus’ı tanıttı. Büyük ekranlı bir tablet olan M10 Plus Keyboard, tablette klavye beklentisi olanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle yüksek kapasiteli pili, HDMI çıkışı ve 9.6 inçlik IPS ekranı, TypeC USB bağlantı yuvası gibi donanımsal özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tablette büyük ekran beklentisi olanlara hitap eden model klavyesi ile bilgisayar benzeri kullanım imkanı sağlıyor.

Kablosuz Klavye İle Bilgisayar Kolaylığı

M10 plus keyboard Türkçe-Q dizilimine sahip ve Türkçe karakter desteğini de destekliyor. Bluetooth teknolojisini kullanan klavye, 10 metreye kadar kablosuz kullanım imkanı sunuyor. Üzerinde bulunan bütünleşik pili Micro USB bağlantı yardımı ile şarj edilen klavye şık bir tasarıma sahip.

klavyeli tabletBüyük Ekranda Tablet Kullanım Keyfi

Reeder M10 Plus Keyboard tablette büyük ekran keyfi yaşamak isteyenlerin beklentisini de karşılayacak gibi gözüküyor. 9.6 inç IPS ekran kullanım zevkini artırırken çalışmalarında büyük ekran deneyimini yaşamak isteyenleri mutlu edecektir. Ekran çözünürlüğü de 1280×800 piksel.

Performans ve Şık Tasarım

Şık bir tasarıma sahip olan klavyeli tablet, Android işletim sisteminin en son sürümü olan 7.0 Nougat ile birlikte geliyor. 16 GB dahili hafızası MicroSD bellek kart ile 64 GB’a kadar artırılabilen M10 Plus Keyboard, arkada 2, önde 0,3 Megapiksel kameraları ile fotoğraf ve video beklentilerini az da olsa karşılıyor. 4 çekirdekli 1,3 GHZ BTK8163 işlemciye ve ARM T720 grafik işlemcisine sahip. Aynı zamanda 2 GB RAM ile wi-fi ve bluetooth desteği de bulunmaktadır.

5000 mAh Pil İle Kesintisiz Kullanım

Reeder M10 Plus Keyboard 5000 mAh gibi devasa bir pil kapasitesi ile uzun saatler boyunca kullanım imkânı da sağlıyor.

Kaynak: Reeder

Bir Cevap Yazın

yukarı çık