Kâtiplik Klavye Sınavı için Canlı Yayında Soru-Cevap #1

Klavye Kafası ekibi olarak, YouTube kanalımız üzerinden 1,5 saat süren ilk canlı yayın denememizi 3 Temmuz 2018 Salı günü gerçekleştirdik.

Kâtiplik klavye sınavlarına hazırlık kapsamında çalışma programı, son hafta yapılabilecek çalışmalar, heyecan kontrolü, sınav günü ve önceki günde yapılabilecek çalışmalar için ipuçlarının yanı sıra, genel anlamda tüm klavye teknikleri ile ilgili sorularınızı canlı yayında cevaplamaya çalıştık.

İlk Canlı Yayınımıza Katılan Herkese Teşekkürler!

F Klavyenin mucidi rahmetli İhsan Yener’in yetiştirdiği eğitmen ve uzmanlar olarak hem ülkemizde ve sosyal medyadaki hatalı yöntem ve uygulamaları gidermeye çalıştık hem de F Klavyenin kaynağından en doğru bilgileri sizlere en iyi şekilde anlatmaya çalıştık. Canlı yayınımızda değerli bilgi ve deneyimlerini paylaşan Klavye Kafası ekibimiz; Intersteno Yönetim Kurulu Üyesi ve Dünya Klavye Şampiyonu Emrah KUYUMCU ile İntersteno-Türk F Klavye Öğretmeni ve Eski Millî Yarışçı Ümit SERBEST adına, canlı yayına aktif katılım sağlayarak bizleri izleyen tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.

Yukarıda, toplam 1,5 saat süren canlı yayınımızın videosunu sizler için sunuyoruz. Sizler de yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN: https://bit.ly/2HG4GVr

► Facebook: https://www.facebook.com/klavyekafasi
► Twitter: https://twitter.com/klavyekafasi
► Instagram: https://www.instagram.com/klavyekafasicom
► Web: https://www.klavyekafasi.com

Klavye Kafası Ekibi
Emrah KUYUMCU : https://twitter.com/emrahkuyumcu
Ümit SERBEST : https://twitter.com/umitsrbst

“Kâtiplik Klavye Sınavı için Canlı Yayında Soru-Cevap #1” için 2 yorum

  1. serhat dedi ki:

    Merhabalar, zabıt katipliği sınavına girmek istiyorum. Merak ettiğim konu kendi klavyemiz ile girebiliyor muyuz? Hiç bir yerde bunun cevabını bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

    1. Emrah Kuyumcu dedi ki:

      Zabıt Kâtipliği sınavlarının neredeyse tamamında bu mümkün değil maalesef. Facebook Gruplarından bu tip bilgilere erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

yukarı çık